8 Şubat 2010 Pazartesi

Saf Hüseyin

İşyerinden bir kardeş Hüseyin.
Öyle saftıki arasıra yanıma gelir sohbet ederdik Hüseyin ömrü hayatında ki 23 idi o sıralar tüm ömrü,Playstayşınnn  dan başka bir eğlencesi olmayan eli hiç kız eline değmemiş bırak elini bir kızın anatomisini bile görmemiş kız deyince kızaran bir tipti.
Lan olum sen hiç keraneye gittinmi ?
ağbey nediyon sen töbe
olum hiç çıplak karıdamı görmedin porno felan ?
ağbey seninle konuşmam ben günaha giriyon vala töbe de
aklını sikim hüseyin siee len git burdan
Bu safım bir gün aradı bende o sıra üsküdardayım kızarkadaşla görüşecem tel çalıyor lülülülü
Alo ağbey
ne len
ağbey bizim bi komşu kızı vardı annemgiller beğenmiş konuşmuş bana sorduydular he dedim kıza gün verdik şimdi parkta görüşecem sana bi sorim dedim ben şimdi kızla görüşünce nediyim ?
Ohhhaaaa dedim içimden gerçi  hiç taşşak geçmedim onunla yardım istemişti benden  kısaca kızla neler konuşacağını anlattım neler düşündüğünü sor dedim seninle görüşmeye ailesi istemiştir sor senin rızan varmı diye ekledim kapadım telfnu.20 dakika sürmedi yine çaldı telf; ağbey  kız geldi beni beğenmiş yine görüşelim dedi haftaya nerde görüşelim nediyon ağbey ?
Dedimki kendimce bu işte biriş var ama hüseyine söylemedim birkaç kez nerde nasıl olacak neler söyleyecek diye tembihledim ama herfırsatta ,sor oğlum kıza hayatında başka biri varmıymış ? sor senin neyini beğenmiş ilerisi için düşüncelerini sor bi şekilde direk sorma dolan olum.Bir süre sonra söz ardından nişan derken senesine varmadan evlendiler hüseyin evli bir adamdı artık gerdek gecesi ve ertesinde geçen geceler gurur veriyordu ona anlatmıyordu tabi kessen anlatmaz.evlendiklerinden 3 ay sonra hüseyin birgün işe gelmedi ertesi günde yoktu o hafta haber alamadık hatta aradım hüseyini  ağbey gel görüşelim dedi gittim gitmez olaydım.
Kızın sevdiği biri varmış hıyar hapiste gasp yankesicilik hırsızlık vs. vs o piç kızla birlikte olmuş öncesinde içeri girince kız boşlukta ya çıkmazssa diye düşündü herhalde büyüklerin gösterdiği ilk kişiye evet demiş hatta işi sağlama almak için seviyorum aşığım gibi kelimelerden sakınmamışta.Numarası belli olmayan çağrılar  zırt pırt gelen mesajlar arada dışarı çıkıp saatlerce gelmeyişi ailesini kıllandırmış ama olan olmuş anlaştıkları bir saatte kaçmış kız sevdiği ile altınları da alıp kaybolmuşlar.Üzülme hüseyin olanolmuş sana denk gelmiş kahpenin biri.
Fazla sürmedi hüseyin memleketinden bir kızla evlendi şimdi 2 çocuk sahibi birde saflığından eser kalmamış.
Diyeceğim o ki onca insan tanıdım erkeklerden zeki akıllı çekici yakışıklı karizmatik seven sevilen sevişgen hertürlü de gitsin ancak erkek yaşı ne olursa olsun saf halini tekrar eder (bkz.gazetelerde tv lerde erkeklerin düştüğü hallere )ama inan arkadaş onlardan çokdaha fazlasını tanıdım kadın kısmından 20 sinden sonra saflığı kalmaz hertürlü hinlik fırlamalık şeytanlığıda derlerya aynen öyle.
Sözün özü: Kadın kısmına inanma öyle hemen hadi yedin o boku bari arasıra dene sına oda olmadı kendini bi bok sanma başına gelince anlarsın kimin daha akıllı zeki çekici karizmatik vede kötü olduğunu.
SAF:
 katıksız, arı, katışıksız, halis, has.
kurnazlığa aklı ermeyen
kolaylıkla aldatılabilen.

2 yorum:

akasya dedi ki...

insanın safı da hiç çekilmez ya

C3Moi dedi ki...

şimdi şöyle bişey. bi kız gelir bi erkeğe tekme vurur sonra o erkek akıllanır. bu böyle gider değişmez.

Popüler Zırvalarım

wibiya widget