6 Mart 2010 Cumartesi

Hüzün anlarımdan birkaç satır
İnsanların arasında yalnız kalmak,yalnız olmaya tahammül edebilenler için sıradan bir yaşamdır.
"Yalnız değilsin" dediklerinde hayır yalnızım diyesim gelir ama dudaklarım açılmaz açmaya kalksam gözlerimden yaşlar düşer aynı anda o yüzden ağlamam hiç kıpırdatmam dudaklarımı..
Sevgi nedir öğrenir insan aşk nedir bilirya üzerine yapışır resmen sevmek için olmadık hallere girersin seversin sevdirirsin kendini,mutlu olmak adına yaparsın gönlünden geçen herşeyi bazen fedakar olursun verirsin almadan seversin sevilmeden, amaç mutlu etmektir mutlu olmak için.
Değer bilmek güzeldir bilinmemek ise acı verir sarfettiğin emekler birgün biranda uçup gider alıştığın sevgi ortamından bir anda uzaklaşırsın yalnızsındır artık ne sevebilirsin nede sevilirsin büyük bir boşluk içindesindir..Anlıyorum seni deme yalan olur sözlerin eğer yaşamadıysan bilemezsin bilmek için sorma sakın gülünç gelir duydukların gerçekten anlamak isterim dersen kop hayattan ölmeden öl sevdiğinden ayrılda sende gör neler çeker yalnız olan dünya dolusu insanın arasında yalnız olmak nedir.
Belki bu satırlar sıkıcı gelir yarıda bırakırsın okumayı ama inan yalnız kaldığın zaman aklının bir köşesinde takılır birkaç kelime sende hüzün anlarından alıntı yaparsın ama okuyanın olmaz.

Benden bu...

Hiç yorum yok:

Popüler Zırvalarım

wibiya widget